parallax background

Hakkımızda

BEKSA İNŞAAT
 

Beksa İnşaat

10 yılı aşan tecrübemizle, Kurumsal ekibimizin profesyonel yaklaşımlarını birleştiriyoruz..
Şık ve Modern tasarımlarıyla Bursa da kendinden söz ettiren haklı şöhretini daha da arttıran Beksa İnşaat, özel projelere imza atmaya devam ediyor.

Nasıl BEKSA İNŞAAT Olduk ?


10 yıldan fazla zamandır inşaat sektöründe olan BEKSA İNŞAAT, BURSA’ da birçok konut ve iş yeri projelerine imza atmıştır.

Her kesimden bütçeye uygun ödeme koşullarıyla ve fiyatlarıyla kalite politikasından ödün vermeden ihtiyaç sahiplerinin konut edinmesinde sektörde büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Projelerinde bulunduğu şehre mimari anlamda değer katmayı hedeflerken ;doğaya , bulunduğu çevreye minimum zararla kullanıcıya maksimum fayda sağlamayı amaçlar.


Yılların biriktirdiği tecrübe ve güvenle gelişerek büyüyen BEKSA İNŞAAT ilk günkü heyecanını kaybetmeden profesyonelleşerek tüm duyarlılık, titizlik ve sürekli daha iyiyi arama anlayışıyla projelerini sunmaya devam etmektedir…

MisyonumuzDoğaya verdiğimiz önemi projelerimizde yansıtıyoruz ve ihtiyacımız olan barınma alanlarında doğanın ferahlığı ve teknolojinin konforunu bir arada sunuyoruz. Altına imza attığımız tüm projelerde gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenmesi ve öğretecek bireyler olarak yetişmesi için projelerimizde alanlar yaratıyor, sosyal imkanlar oluşturuyoruz.


VizyonumuzHer projemizde güven, dürüstlük, kalite ve sürekli yenilenme ilkeleri doğrultusunda; yaşadığımız çevreyi beton yığınları haline getirmeden keyifli ve güvenli yaşam alanları inşaa etmek üzerine çalışıyoruz. Günden güne farkındalık ve bilincimizi artırarak sektörde öncü firmalar arasında olma yolunda ilerliyoruz.

Bakış Açımız...İnşaa ettiğimiz yapılarda ülkeye ve topluma fayda amacı güderek mimari, görsel ve ekonomik açıdan değer katan yapılar üretiyoruz.


Rakamlarla Beksa


10

Yıllık Tecrübe

57

Kişilik Uzman Ekip

12

Proje

100

'lerce mutlu müşteri